Užsakymams virš 60 eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAS! 

Apie mus

Kas ta SOTI BESOTĖ ir apie ką mes čia?

Dviejų žodžių žaismas SOTI BESOTĖ (tarti reikėtų SOti beSOtė) - tai laisvas ir nevaržantis požiūris, kai lyg ir užtenka, bet lyg ir noris dar. Tai požiūris, kad nereikia spraustis į rėmus, o geriau išreikšti S A V E. Mes tikime, kad ir aštresnės būdo savybės gali būti žavios - juk viskas priklauso tik nuo požiūrio - į kitą ir į patį save.

SOTI BESOTĖ - tai mažų nuodėmių ir silpnybių namai norintiems būti savimi. Tai stilinga apranga ir aksesuarai tavo vidinei besotei.
️Besotei įspūdžių, įsimintinų akimirkų, kelionių, naujų pirkinių - visko, kas miela ir gražu, visko, ko noris dar ir dar. O ko ne, right?! 

SOTI BESOTĖ - tai džiaugsmas gyvenimu ir jo teikiamomis dovanomis: juoku, sarkazmu, žodžio/kūrybine laisve, galimybe išreikšti save, pasirinkimu, kalba, įdėjų įgyvendinimu per stilių, piešinius, frazes, tekstus. 

Mūsų gaminiai pagaminti su meile ir kruopštumu, dizainai ir užrašai - 'išieškoti' ir atrinkti, bet taip artimi, kad parinkti, rodos, natūraliai. 

Mes tikime, kad išoriniai dalykai gali ir turi atspindėti vidinius, o apranga ne tik išreiškia mus, bet ir formuoja požiūrį. 
Sutikime, stilius - tai daugiau nei "šmutkės", tai pareiškimas, prisipažinimas, 'leidimas' pažinti. 

SOTI BESOTĖ - tai mūsų idėjos Jūsų stiliaus išbaigimui.