Užsakymams virš 60 eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAS! 

Grąžinimo ir kt. taisyklės

PREKIŲ GRĄŽINIMAS
Užsakytą prekę per 14 dienų nuo jos pristatymo abiejų šalių susitarimu galite grąžinti.

   Grąžinama prekė turi būti nedėvėta ir nesugadinta, originaliame, nepažeistame įpakavime su visomis jai priklausančiomis etiketėmis, priežiūros kortele ir kt. (niekas nepažeista, nenuplėšta - prekė ir įpakavimas turi būti nepraradę prekinės išvaizdos).
   Prekė grąžinama savo lėšomis (užsakymo pristatymo išlaidos negrąžinamos). Taip pat, jei yra grąžinama, pvz., viena prekė iš užsakymo, kuriam buvo pritaikytas nemokamas pristatymas (užsakymo suma siekė nemokamam pristatymui numatytą sumą), ir likusi užsakymo suma nesiekia numatytos nemokamam pristatymui, pritaikytas nemokamas pristatymas yra atšaukiamas ir pristatymo kaina yra išskaičiuojama iš grąžinamos sumos. Tas pats galioja ir vienos prekės užsakymui, kuriam buvo pritaikytas nemokamas pristatymas. 
   Su nuolaida arba per išpardavimą įsigytos prekės, taip pat personalizuotos bei pagal užsakymą pagamintos prekės ir kojinės atgal nepriimamos ir pinigai už jas negrąžinami. 
   Apie grąžinimą informuokite mus pasirinktu būdu bei pateikite rekvizitus, reikalingus grąžinimui atlikti.
   Su grąžinama preke į siuntinį įdėkite sąskaitos kopiją ir laišką, kuriame paaiškinate grąžinimo priežastį.
   UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS
   Užsakymą atšaukti arba jį koreguoti galite 1 valandos bėgyje po užsakymo pateikimo. Susisiekite su mumis pasirinktu būdu.
   PREKIŲ KEITIMAS
   Po užsakymo pateikimo jį keisti galite 1 valandos bėgyje informuodami mus pasirinktu būdu. Vėliau nei dydžiai, nei gaminiai keičiami nebus. Tačiau, jei turite klausimų dėl savo užsakymo, būtinai su mumis susisiekite.