Užsakymams virš 60 eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAS! 

Kojinės VESTUVĖMS su savo tekstu, 2 spalvos

Kojinės su asmeniniu užrašu ir įsimintina data gali būti puiki vestuvinės dovanos idėja jaunavedžiams, jaunikiui, jaunikio ar nuotakos tėčiui, pabroliams ar bet kuriam kitam vestuvių svečiui. Tai taip pat gali būti smagi bernvakario prisiminimo ar padėkos dovanėlė pabroliui!


Susikurk kojines pats/pati! KAIP? Dėk pasirinktos spalvos ir dydžio kojines į pirkinių krepšelį, apmokėk užsakymą, o norimą tekstą ant kojinių atsiųsk mums atsakydamas į užsakymo patvirtinimo laišką, kurį gausi į savo el. pašto dėžutę. Paprasta, taip? Nepamiršk patikrinti savo el. pašto, nes, kilus neaiškumams, mes tau parašysime!


REIKALAVIMAI TEKSTUI:

- tekstas gali būti didžiosiomis ir mažosiomis, lietuviškomis ar ne raidėmis;

- tekstas ant abiejų kojinių gali būti vienodas arba gali skirtis.


NORI KOJINIŲ SU SAVO PAVEIKSLĖLIU? Spausk čia ir SUSIKURK KOJINES PATS!


Lietuvoje numegztos kojinės su mūsų dedama spauda. 

Įprastos kojinės, juk, tokios nuobodžios! Nustebinkite savo artimąjį kojinėmis su miela žinute. Atsisveikinkite su popieriniais sveikinimo atvirukais, tarkite 'labas' kojinėms su smagiais užrašais!


Sudėtis - 80% Šukuotinė medvilnė, 15% Poliamidas, 5% Elastanas


Kojinių dydis turi atitikti avimų batų dydį


Dydį rekomenduojame rinktis pagal lentelės išmatavimus (ne pagal dydį raidėmis, pvz., S ar M)!

Vis tiek nerandi reikiamo dydžio ar spalvos? Parašyk mums kontaktų formoje apačioje, adresu sotibesote@gmail.com arba Facebook/Instagram paskyroje @besotelietuva, ir mes pasistengsime tau padėti!

// SPAUDA ANT GAMINIŲ DEDAMA TIK GAVUS UŽSAKYMĄ, todėl:

- yra galimybė pasirinkti kitą dizaino spalvą iš galimų (balta, juoda, raudona). Taip pat visi mūsų dizainai gali atsidurti ant betkurio kito mūsų gaminio (yra išimčių). Tokiu atveju, prieš užsakant susisiekti!

- DYDŽIAI KEIČIAMI TIK 1 VALANDOS BĖGYJE PO UŽSAKYMO PATEIKIMO //

9.90€
Dydis:
Spalva: